Lleyni lammas näitab eeskuju

Selle aasta poegimisaeg on läbi saanud ja talled rõõmsalt ringi kepslemas. Sellel aastal oli nii, et meriinod ja ristandid poegisid varem ning kevadisse poegimisse jäid ainult lleyni lambad. Nii ongi kergem tõupõhist kokkuvõtet teha.

Ja kokkuvõte on iseenesest lihtne: "5+". Loe lisaks

Lleyni tõujäärad on valmis tööks

Oma karja täienduseks oleme aastate jooksul Inglismaalt importinud parimaid Lleyni tõuloomi. Nende loomade järeltulijatest valime omakorda parimad puhtatõulised jäärad, keda saab kasutada teiste karjade parandamiseks. Me ei müü jäärtallesid vaid eelistame kasvatada noorlooma üles ning müüa maha siis kui ta on täiskasvanuna ilmutamas kõiki tõule omaseid tunnuseid. Selline 1,5 aastane loom on küps ja valmis paaritama. Loe lisaks

Karjaga jalutamas

Kahel korral aastas kulgeb mööda Rebasemõisa külateed lambakari, võttes tee mõneks ajaks oma valdusesse ja aeglustades seetõttu pelgalt oma olemasoluga tormakaid kullereid, pakkudes huvitavat vaatepilti mööduda üritavatele turistidele ja sooja äratundmisrõõmu kohalikele, kes parasjagu juhtuvad kas kodupoole või siis just sealt eemale liikuma.
Loe lisaks