Meriinovillased mähkmepüksid  sobivad kasutamiseks alates sünnist. Püksid on mõeldud kasutamiseks riidemähkmete peal, et hoida neid paigal ning kaitsta pealisriideid märgumise eest. Vilt laseb nahal mõnusalt hingata ja ei aja higistama, hoides samal ajal vajalikku soojust. Lisaks sisaldab meriino vill ohtralt lanoliini, mis neutraliseerib uriinis oleva ammoniaagi ja ei lase tekkida ebameeldival lõhnal.

Mähkmepüksid on valminud käsitööna. Kautatud lõngad on mahedalt peetavate Eestimaa lammaste villast ja värvitud loodusvärvidega Hallimäe talu perenaise värvipotis.

Koostis: 100% mahedalt peetavate lammaste vill + kinnitus Snappy.

Hooldus: kuna vill puhastab end teatava piirini ise, siis ei pea neid niiskeks saamise korral igal juhul pesema. Enamasti piisab pükste kuivatamisest ja tuulutamisest. Kui olukord nõuab, siis võib mähkmepükse pesta pesumasinas villapesu programmiga ja villašampooniga. Kuivatada soojas. Kui tundub, et mähkmepüksid vajavad lanoliinitamist, siis tuleb seda teha.

Mähkmepükste suurused, millesse tuleb siiski suhtuda kui suhtelistesse numbritesse, sest iga laps on eriline: 0-5 kuud; 3-12 kuud; 10-24 kuud.

Hind: 20,0€ koos kinnitusega (Snappy); 18,0€ kinnituseta (Snappy) + postikulu

Tellimiseks saada palun kiri aadressile kiri@maavillane.ee või helista +372 5333 2050 (Olivia, Hallimäe talu perenaine).