Uuel aastal uue hooga

Kõik maine kipub vananema. Ka ebamaisel on sama häda. 2021 aasta lõpuga saatsime pensionile oma maavillase kodulehe teise tõmmise ja alustasime uut aastat uue kodulehega.
Koos vana kodulehega rändas arhiiviriiulitele ka suur kogus väärt mõtteid - ajapikku katsume
paremad neist välja sõeluda ja siia uuele kodulehele üles panna.
See nüüd avatud veebivärav on maavillastele juba kolmas, samuti on iga kord vahetunud ka päevaraamatunimeline veebipäevik. 
Selline nägi maavillaste esimene koduleht välja - päevaraamatu postitusest, mis pildile jäi saab lugeda, et selle kodulehe lõpp oli 26 mai 2011 aastal. Esimene päevaraamatu postitus on dateeritud  06.12.2007 20:30:50. Kõik päevaraamatu varasemad lahed on nende aastate jooksul arhiivi kogutud ja alles.

Uus 3.0 koduleht koos uue päevaraamatu köitega alustas täna. Esialgu veel natuke konarlik ja hõre... Aga katsume sellel pimedal ajal enne kui lambad mühinal poegima hakkavad kodulehe materjalid üldjoontes kokku saada. Lisaks siis ka vanade päevaraamutete ja muude huvitavate ja vajalike materjalide kokkukorjamine ja taas avaldamine. 
Nende 14 aasta jooksul, mil maavillane.ee on olemas olnud (MTÜ Maavillane tuli paar aastat hiljem) oleme me ise kõvasti arenenud. Siis oli meie karjades veel Eesti tumedapealised ja maalambad, karjad olid väikesed ning lapsed alles tited (mitmed veel sündimatagi). Ei olnud keegi meist kuulnud ei dorperi ega lleyni tõust, meriinod olid eksootilised loomad kusagil kaugel. Oma traktorid ja tapamaja oli kättesaamatud unistused. 
Siiski leidus meil palju energiat ja pealehakkamist. Eks koos meie eneste arenemisega on pidanud muutuma ka koduleht - see on siis meie uus nägu, tõsi alles kujunemas.
Tööpõld on lai aga küll me üheskoos sellega korda saame.

Head uut aastat ja jaksu kõikidele, kes lambast ja kõigest sellest, mida head lammas meile pakub (hooldatud maastikust kuni villaste käpikuteni) lugu peavad!


Eelmine
Dorperi aasta on olnud ilus
Järgmine
Maavillane toidab :)

Lisa kommentaar

Email again: