sõbradkontaktidtootevaliktaludestavalehelelingid
 

Käsitöö

Lõngad

Seebid

Küünlad

Lambad

Lambanahad

Vildivabrik

Vilditooted

Vildist mähkmepüksid

100% villased mähkmepüksid on valmistatud meie mahelammaste kõige pehmemast villast. Vildist pükste toon ja kaunistuseks kasutatav lõng on saadud loodusest - taimedelt. Tänu spetsiaalsele kinnitusele sobib kasutamiseks vastsündinust kuni 2-aastasele lapsele. Masinpestav villapesu programmiga.

Mähkmepüksid koos kinnitusega („Snappy“) Hind: 192.-

Mähkmepüksid ilma kinnituseta. Hind: 156.-

Titekomplekt, mis sisaldab vildist mähkmepüksid, kinnituse („Snappy“), 5 riidemähet, sapiseebi. Hind: 432.-

Tehtud Ala-Mähkli talus

Telli Maavillaselt

 

Vildist mähkimistekk

Lambahall lõngaga kaunistatud mähkimistekk koosneb 100% mahelammaste villast. Sobib kasutamiseks ka kelgul istumisalusena või vankris küljealusena-pealsena. Masinpestav villapesu programmiga. Kuivatada soojas. Mõõdud: ca 60x80cm

Hind: 330.-

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Vildist mängutekk

Lambahall vildist mängutekk sobib imikule ja väikelapsele võimlemise ja mängimise aluseks, ka vankritekiks. Mähkmest loobumise ajal saab kasutada lina all madratsikaitsena – ei lase pissil kiiresti madratsini jõuda. Koosneb 100% mahelammaste villast. Masinpestav villapesu programmiga. Kuivatada soojas. Mõõdud: ca 90x90cm

Hind: 348.-

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Roosa vildist titetekk

Krapiga värvitud ja krapilõngaga kaunistatud titetekk sobib kasutamiseks mängimisalusena ja vankritekiks. Koosneb 100% mahelammaste villast. Masinpestav villapesu programmiga. Kuivatada soojas. Mõõdud: ca 80x80cm.

Hind: 600.-

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillase

 

Vildist magamisalus

Naturaalne valge 100% mahevillast tehtud vildist magamisalus sobib igas vanuses inimestele kasutamiseks küljealusena lina all või peal. Imikul-väikelapsel kasutatav madratsikaitsena. Mõnus lambavilla soojus mõjub leevendavalt seljavalule. Masinpestav villapesu programmiga. Kuivatada soojas. Mõõdud: ca 75x120cm

Hind: 318.-

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Vildist istmekatted

Soe, 100% villane, puudutus pikkadel talveõhtutel aitab leevendada seljavalu. Lambatoonides vilt sobib kasutamiseks diivani- ja tugitoolikattena, mida on lihtne hooldada - enamasti piisab puhtaks raputamisest-kloppimisest, kuid vajadusel saab pesta pesumasinas villapesu programmiga.  Mõõdud: ca 75x115cm. Kuna vilt ei hargne, siis saab tüki soovikorral väiksemaks lõigata.

Värvid: helehall, tumehall, must.

Hind: 372.-/tk

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Villavaip

Tallelokkidest vilditud paks villavaip sobib kasutamiseks nii põrandavaibana kui istmekattena diivanil ja tugitoolil. Masinpestav villapesu programmiga. Kuivatada soojas. Mõõdud: ca 80x110cm.

Värvid: lambahalli-kirju

Hind: 540.-

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Loodusvärvidega värvitud vilt

Erinevate loodusvärvidega (lepp, krapp, koshenill, sibulakoored) värvitud vilt sobib kasutamiseks imiku ja väikelapse mängimis- ja võimlemisalusena, diivani- ning tugitoolikattena, autoistmekattena. Masinpestav villapesu programmiga. Kuivatada soojas. Mõõdud: ca 75x105cm.

Värvid: lilla, oraanzikas-roosa, kollane

Hind: 600.-/tk

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Vildist kuumaalus

Vildist kuumaalus on tehtud lambavillast ja linakiust. Saadaval kahes suuruses – diameetriga 19cm ja 21cm, paksus on ~1cm. Teistsuguse kuju ja/või suurusega kuumaalusd eritellimusel. Masinpestav villapesu programmiga.

Hind: 40.- (~ 19cm) ja 45.- (~ 21cm).

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

 

Vildist pajakindad

Villast linakiuga kaunistatud pajakindad on nägusad ja tõhusad abimehed kuumade roogade ahjust võtmiseks ja lauale kandmiseks. Kinda saab riputada nagisse linase aasa abil.  Kinda pikkus 27cm ja laius (käeava juures) 14cm. Masinpestav villapesu programmiga.

Hind: 132.-/tk

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillaselt

Vildist õlakott

Lambavärvides vildist käsitööna tehtud kott, mis on kaunistatud loodusvärvidega värvitud lõngaga (krapp, koshenill). Kinnituseks õunapuust nööp. Õlakott on vastupidav – selles võib kanda raskeid raamatuid jmt. Toimib ka termokotina – hoiab jäätise külmana, sooja piruka soojana. Mõõdud: ca 5x20x25cm. Õlapaela pikkus ca 100cm. Masinpestav villapesu programmiga.

Hind: 348.-

Tehtud Hallimäe talus

Telli Maavillase

 
avaleht

talud

tooted

kontaktid

lingid

 

kodulehte korraldab mats